e-solarium.pl - katalog solariów - Rzeszów

O nas

Projekt serwisu e-solarium.pl powstał w marcu 2009 roku. Właścicielem serwisu jest F.H.U. Diamentowy Zapach Edyta Przybyłko. Wykonanie projektu zostało powierzone ClickMaster Polska.

Największa baza solariów w Polsce!

Serwis e-solarium.pl to internetowa platforma promująca solaria w największej sieci jaką jest Internet. Profesjonalizm danego solarium będzie potwierdzony przede wszystkim przez opinie klientów. Dowiemy się czy są wyposażone w odpowiedni sprzęt do pomiaru skóry, jaka jest wiedza właścicieli na temat opalania i procesów które zachodzą w skórze i wszystkie inne informacje które będą niezbędne przy skutecznym opalaniu a jednoczesnym zachowaniu maksimum bezpieczeństwa.

Doświadczenie, profesjonalizm naszej firmy pozwoli na skuteczną reklamę i rozwój Państwa solarium.

Oferujemy możliwość promowania własnej firmy poprzez wpisy do naszego katalogu, podstawowe, wyróżnione jak również te z możliwością dodatkowych opcji, wszystko by zagwarantować usługi na najwyższym poziomie. Wszystkie szczegółowe informacje znajda Państwo w naszej ofercie.

Wszystko o bezpiecznym opalaniu!

Chcemy także, aby serwis e-solarium.pl stał się nie tylko ogólnopolską bazą solariów wraz z rankingami, ale także serwisem o bezpiecznym opalaniu. Pragniemy, aby serwis stał się miejscem, gdzie będzie można znaleźć informacje o zdrowym i bezpiecznym opalaniu, zarówno na słońcu, jak i w solarium. Nieustannie wzbogacamy naszą bazę artykułów, starając się, aby każdy znalazł w nich odpowiedzi i wskazówki na temat bezpiecznego opalania.

Rozwijaj się z nami...

Podążając za najnowocześniejszymi rozwiązaniami e-solarium.pl zwiększa prawdopodobieństwo skorzystania potencjalnego klienta właśnie z Państwa usług, a nie usług konkurencji. Pomożemy zaistnieć w sieci bez konieczności posiadania strony internetowej. Solarium może uzyskać wyróżnienie spośród innych w naszym katalogu, potwierdzając tym samym jego jakość.

Czy nie marzysz o tym by Twoja marka stała się rozpoznawalną?

Razem z nami dotrzesz do nowych klientów, taniej niż tradycyjnymi metodami. To przecież klient jest dla nas najważniejszy.

Zespół e-solarium.pl

Projekt e-solarium.pl tworzą: Robert Rachwał - pomysłodawca i główny koordynator, Edyta Przybyłko - główny koordynator, właściciel firmy Diamentowy Zapach. Współpracowali z nami również: Lidka Wilczyńska, Agata Zubrzycka, Adrian Kornacki, Wojtek Baranowski, Joanna Harasymow , Bogdan Ziorkiewicz, Bożydar Pająk, Agnieszka Kaleta, Ewa Mitschke. Dziękujemy! Dane kontaktowe do nas znajdziecie Państwo w dziale kontakt.